Editos rankdarbiaiEditos rankdarbiai

Sugrįžimas

Po daugiau nei pusės metų pertraukos, delnu nubraukusi storą dulkių sluoksnį nuo savųjų įrašų blog’e, aš vėl rašau. Jūs net neįsivaizduojat, kaip gera rašyti… Ir kaip smagu vėl Jums vieną kitą rankdarbį atnešti. Visgi po ilgesnės pertraukos noriu padėkoti visiems ištikimiems mano kūrybos mylėtojams už tai, kad esate kartu. Editos rankdarbių paskyroje Facebook’e jau daugiau nei 500 sekėjų ir jų vis daugėja! O tai taip džiugina širdį. Ačiū! Net tuomet, kai nieko nerašiau, Jūs užsukdavote, teiraudavotės, užsisakydavote norimą dirbinį, vartėte nuotraukų albumus. Malonu be galo. Tie pusę metų tiesiog praskriejo. O aš vis bėgau. Spėjau baigti dar vienus papuošalų kūrimo kursus, užrašų knygelę pripildyti būsimų papuošalų eskizais ir piešiniais, sukurti vikingų virvės vijimo pamokėlę, kurią išspausdino lietuviškas žurnalas „Karoliukai“. Na ir pagaliau, labai tuo didžiuodamasi ir džiaugdamasi, pristatau Jums Editos rankdarbių parduotuvę internete! Joje galėsit įsigyti ne tik mano kurtų papuošalų, bet ir įdomesnių formų, netradicinių, Lietuvoje sunkiai ar iš vis nerandamų natūralių akmenėlių. Parduotuvėlė kol kas labai kukli, gausiu prekių pasirinkimu girtis dar negaliu, bet tai tik pradžia. Taigi visas auksarankes, ieškančias natūralaus rubino, nuostabaus juodojo turmalino, turkio ir kitų puikių akmenėlių, kviečiu užsukti į www.edishop.lt. Asortimentas didės!

Na, o naujausi auskarai štai čia. Šį kartą dirbu vien su sidabru ir pristatau gryno sidabro nertinius. Pirmieji – sidabro vielutės nertinukai. Ilgą laiką nedrįsau nerti iš gryno sidabro vielos, nėriau vien iš skirtingų spalvų varinės vielutės. Pastaroji lengvai paklūsta vąšeliui, o sidabro viela, girdėjau, lengvai trupa ir lūžta. Tačiau nusprendžiau, jog nepabandžiusi, nesužinosiu, ir ėmiau darbuotis su gryno sidabro viela. Pavyko puikiai! Pasirinkau minkšto sidabro vielutę, o su ja labai lengva nerti. Taigi pristatau nedidelio skersmens sidabro nertinius su skirtingų spalvų turmalino akmenėliais viduryje. Ir tikiu, jog šviesūs, lengvi, gaivių artėjančio pavasario spalvų auskarėliai greitai suras savo šeimininkę.

IMG_0868_edi

Antroji naujiena – grandinėlės narpliojimai. Sidabro grandinėlės nertinio pradžią šiek tiek patamsinau, o, įdomumo dėlei, galiuką palikau šviesų. Nertinį derinau su neapdirbto rubino grynuoliais. Jie nuostabūs! Skirtingų formų, grublėto paviršiaus, su vietomis išryškėjančiais rusvais tonais. Viliuosi, jog toks netradicinis ir įdomus auskarų sprendimas Jums patiks.

Abi poras nertinių jau visai netrukus rasite mano parduotuvėje internete www.edishop.lt. Maloniai kviečiu apsilankyti!

IMG_0370_edi_res

IMG_0416_2_edi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *